Zapraszamy do kontaktu: tel. 601 45 54 30

Prosimy o pozostawienie danych, a skontaktujemy się z Państwem w celu przedstawienia inwestycji.

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Wiadomość

Polityka prywatności

Domy typu B

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA: 524,65 m2
POWIERZCHNIA GARAŻU: warianty od 45,52 m2 do 101,02 m2
OPIS DOMU:

Budynek o rzucie zbliżonym do kwadratu,a jednocześnie rozczłonkowanej bryle,pozwalającej na przenikanie dużej ilości światła słonecznego do wnętrza.
Dom zaprojektowany jest w technologii tradycyjnej,wykończony nanoporowym tynkiem oraz drewnem.Posiada dwa dwuspadowe dachy, z których jeden kryje strefę dzienną, drugi poddasze w całości przeznaczone dla dzieci.Dachy pokryte są łupkiem skalnym, pojawiającym się również na ścianach. Ten sam łupek pojawia się na wolnostojącym garażu,który w zależności od powierzchni działki, może pomieścić od dwóch do czterech samochodów. Tarasy,okiennice, brama garażowa i drzwi zaprojektowane są jako drewniane. Stolarka okienna, w związku ze swoimi dużymi wymiarami, planuje się wykonać jako aluminiową lub drewnianą wzmocnioną.
Rezydencja posiada wyrażny podział na część dzienną i nocną - strefę gościnną i prywatną. Pomieszczeniem głównym jest hall wejściowy, z którego rozpościera się widok na atrium zewnętrzno - wewnętrzne, które może służyć jako powiększenie salonu, pozwalając w ten sposób na przeniesienie spotkań towarzyskich na świeże powietrze, dając jednocześnie możliwość zachowania prywatności( ruchome okiennice, przesuwające się płynnie w zewnętrznej ramie).
Znaczna większość powierzchni użytkowej znajduje się na parterze. Dwa niezależne poddasza mają dzięki temu dostęp do pokaźnych tarasów zlokalizowanych na dachu części parterowej. Stamtąd rozpościerać się będzie piękny widok na bogatą, wszechobecną w Wierzonce przyrodę.

Domy typu BDomy typu BDomy typu BDomy typu BDomy typu BDomy typu B
DOMY TYPU B POZOSTAŁE PLAN ZAGOSPODAROWANIA DROGAPOWIATOWA PORTIERNIA ALEJADĘBOWA MIELNO WIERZONKA LASYPAŃSTWOWE POLAUPRAWNE kierunekKoziegłowy kierunekKobylnica