Zapraszamy do kontaktu: tel. 601 45 54 30

Prosimy o pozostawienie danych, a skontaktujemy się z Państwem w celu przedstawienia inwestycji.

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Wiadomość

Polityka prywatności

1

Działki budowlane, 16km od Starego Rynku w Poznaniu.

Dni otwarte:

Sobota i Niedziela 11-16

2

Odnajdź swoje miejsce blisko natury.

601 45 54 30

3

Komfort, bezpieczeństwo i spokój, tuż przy granicy miasta.

Dni otwarte:

Sobota i Niedziela 11-16

4

Działki z infrastrukturą, pozwolenem na budowę i projektem domu.

601 45 54 30

5

Teren graniczy z lasami państwowymi, 1km od Puszczy Zielonka.

Dni otwarte:

Sobota i Niedziela 11-16

6

Zróżnicowana roślinność.

601 45 54 30

Odkryj nasz świat

Reduta sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oferuje do sprzedaży uzbrojone działki budowlane z pozwoleniami na budowę, zorganizowane w osiedle z wykonanymi, oświetlonymi drogami wewnętrznymi oraz infrastrukturą (woda, kanalizacja, prąd, łącze tele-informatyczne).

Uwaga, uwaga!!!

We wrześniu 2017r. rozpoczęły się prace nawierzchniowe dróg bocznych. Zakończenie robót w listopadzie 2017r. Tymsamym każda z działek będzie miała, oprócz już wykonanych przyłączy, także dojazd po w pełni wykończonych drogach z chodnikami, wjazdami.

Osiedle Villa Morena położone jest tuż przy północno-wschodnim krańcu Poznania, na granicy miejscowości Wierzonka i Mielno w gminach Czerwonak i Swarzędz.

budowa domów Poznań, domy na sprzedaż Poznań, domy Poznań, projekty domów Poznań, sprzedaż domów Poznań Doskonała lokalizacja
 

Osiedle położone jest w malowniczo ukształtowanym terenie graniczącym z Lasami Państowymi, 16km od Starego Rynku w Poznaniu, 1km od Puszczy Zielonka, 6km od jeziora Kowalskiego, 7km od jeziora Stęszewskiego w Tucznie.

działki budowlane Poznań, nieruchomości Poznań, Poznań nieruchomości Jakość życia
 

Działki mają powierzchnię od 1.700 m2 do 4.500 m2  przez co dają poczucie prywatności. Każda z nich ma swój indywidualny kształt i różnorodną roślinność. Teren osiedla ukształtowany jest morenowo, malowniczo i różnorodnie. Działki położone są na terenie płaskim, na zboczach lub wzniesieniach. Na terenie występują przestrzenie otwarte oraz osłonięte drzewami tereny niemalże leśne. Część zadrzewiona to zarówno tereny o charakterze parkowym z dębami i klonami, bądź drzewami iglastymi, z przewagą sosny, jak i sady owocowe, np. z jabłoniami staropolskich odmian.

Pełna infrastruktura zapewnia wygodę i komfort życia jak w mieście - przyłącza elektryczne, wodne oraz kanalizacja, łącze teleinformatyczne, dwie linie autobusowe dojeżdżające do Ronda Śródka.

budowa domów Poznań, domy na sprzedaż Poznań, domy Poznań, projekty domów Poznań, sprzedaż domów Poznań Pewność realizacji
  Nieruchomości nie mają obiciążeń hipotecznych. Umowa sprzedaży (w formie aktu notarialnego) może być zawarta bez konieczności zawarcia umowy przedwstępnej. Drogi wewnętrzne i infrastruktura - zostały wykonane, a działki wydzielone. Dla każdej z działek wydano ostateczną (niezaskarżalą) decyzję o pozwoleniu na budowę, oraz zarejestrowano dziennik budowy.

działki budowlane Poznań, nieruchomości Poznań, Poznań nieruchomości

 

budowa domów Poznań, domy na sprzedaż Poznań, domy Poznań, projekty domów Poznań, sprzedaż domów Poznań ZOBACZ KATALOG
Lokalizacja

Osiedle Villa Morena położone jest na granicy miejscowości Wierzonka i Mielno w gminach Czerwonak i Swarzędz, po północno - wschodniej stronie Poznania.

Dogodna komunikacja zapewniona jest przez bezpośredni dostęp do drogi powiatowej Swarzędz - Kobylnica - Koziegłowy.

Stacja PKP w Kobylnicy.

Dojazd z Poznania możliwy jest przez alternatywne drogi dojazdowe, np:

- przez Swarzędz, Kobylnicę, Wierzonkę,
- przez Bogucin, Janikowo, Kobylnicę, Wierzonkę,
- lub przez Koziegłowy, Kicin, Mielno.

Istnieje również możliwość bezpośredniego dojazdu komunikacją miejską z Ronda Śródka.

Atuty:
 azyl dla rodziny
 wyjątkowy układ urbanistyczny
 niezakłócona bliskość natury
 komfort życia
   

ŚWIETNA LOKALIZACJA:

16 km od Starego Rynku
dobrze skomunikowana
spokojna okolica, blisko natury

Działki od 1700m2 do 4500m2 z trzema różnymi projektami domów, dostosowanymi do ich wielkości.

UWAGA!

Informujemy, że kupując działkę można wybudować dom według własnego projektu przy zachowaniu parametrów: do 20% powierzchni zabudowy, wysokość budynku maksymalnie 9 metrów od powierzchni terenu.

 

Wybierz działkę, aby zobaczyć szczegółowe informacje

 

 

 

 

Działki budowlane Poznań

-

Budowa domów Poznań

-

Domy na sprzedaż Poznań

-

Działka budowlana Poznań

-

Nieruchomości Poznań

-

Poznań nieruchomości

-

domy Poznań

-

sprzedaż działek Poznań

DZIAŁKI WOLNE DZIAŁKI ZAREZERWOWANE DZIAŁKI SPRZEDANE PLAN ZAGOSPODAROWANIA DROGAPOWIATOWA PORTIERNIA ALEJADĘBOWA MIELNO WIERZONKA LASYPAŃSTWOWE POLAUPRAWNE kierunekKoziegłowy kierunekKobylnica

Domy typu A

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA: 381 m2
POWIERZCHNIA GARAŻU: warianty od 40,26 m2 do 161,17m2
OPIS DOMU:

Projektowany dom jednorodzinny jest budynkiem dwukondygnacyjnym z poddaszem użytkowym., niepodpiwniczonym. Główne wejście do domu jest od strony północnej, dla zachowania prywatności - od wejścia nie ma prawie żadnych okien. Dom broni mieszkańców przed intruzami nie "otwierając się". Wzdłuż dwóch północnych ścian narożnika wejściowego skoncentrowane są funkcje techniczne (spiżarnia, garderoba, toaleta , pralnia, kotłownia) . Część główną domu i parteru stanowią salon ( w części wysoki na dwie kondygnacje) z jadalnią oraz otwartą kuchnią. Przy części technicznej, od strony ogrodu, zlokalizowane są: pokój z łazienką dla gości oraz siłownia Z każdego pokoju jest możliwość zrobienia wyjścia na ogród. Przewidziany jest również taras przy jadalni. "Zamknięty" od frontu budynek otwiera się na ogród - długą przeszkloną fasadą.

Zobacz szczegóły

Domy typu B

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA: 524,65 m2
POWIERZCHNIA GARAŻU: warianty od 45,52 m2 do 101,02 m2
OPIS DOMU:

Budynek o rzucie zbliżonym do kwadratu,a jednocześnie rozczłonkowanej bryle,pozwalającej na przenikanie dużej ilości światła słonecznego do wnętrza. Znaczna większość powierzchni użytkowej znajduje się na parterze. Dwa niezależne poddasza mają dzięki temu dostęp do pokaźnych tarasów zlokalizowanych na dachu części parterowej. Stamtąd rozpościerać się będzie piękny widok na bogatą,wszechobecną w Wierzonce przyrodę.

Zobacz szczegóły

Domy typu C

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA: 524,25 m2
POWIERZCHNIA GARAŻU: warianty od 55,20 m2 do 230,40 m2
OPIS DOMU:

Myśl przewodnia projektu to stworzenie nowoczesnego, otwartego na zalesioną działkę domu o rozczłonkowanej bryle. Przeszklenia pozwalają smakować zalesienie działki, zadaszenia łączą części domu i są miejscem wytchnienia. Mimo surowej formy domu ma on posiadać zakamarki - np. schody z pokoju dziennego do biblioteki, "wyrzeżbione" w masywie kamiennej ściany. Miejscem centralnym i otwartym jest kuchnia, jadalnia, pokój dzienny z zewnętrznymi tarasami. Odosobnienie części gościnnej pozwala na prywatność dla gości i gospodarzy. Drugim miejscem odosobnionym w domu jest wieża -ma ona gwarantować spokój i skupienie w bibliotece. Wieża jest nawiązaniem do znanego przysłowia, wysunięta w stronę wjazdu "broni" domu od tej strony.Jako najwyższy punkt założenia ma na dachu taras widokowy.

Zobacz szczegóły
Styczeń 2021
Wrzesień 2017 Budowa dróg bocznych
Kwiecień 2015
Galeria terenu 2014
Domy Typu C
Domy Typu B
Domy typu A
Impreza Porsche&Space Gallery 2013
Piknik Villa Morena 2013
Zdjęcie lotnicze terenu 2012
Galeria terenu przed budową dróg 2013
Budowa dróg z infrastrukturą 2014

+48 601 45 54 30

 

Dni otwarte na terenie:

Sobota i Niedziela 11:00 - 16:00

e-mail: biuro@villamorena.pl

 

Reduta sp. z o.o.
61-023 Poznań, ul. Bnińska 26
Zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, pod nr KRS 0000339953

Prosimy o pozostawienie danych, a skontaktujemy się z Państwem w celu przedstawienia inwestycji.

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Wiadomość

Polityka prywatności