Zapraszamy do kontaktu: tel. 601 45 54 30

Prosimy o pozostawienie danych, a skontaktujemy się z Państwem w celu przedstawienia inwestycji.

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Wiadomość

Polityka prywatności

Domy typu A

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA: 381 m2
POWIERZCHNIA GARAŻU: warianty od 40,26 m2 do 161,17m2
OPIS DOMU:

Projektowany dom jednorodzinny jest budynkiem dwukondygnacyjnym z poddaszem użytkowym., niepodpiwniczonym. Główne wejście do domu jest od strony północnej, dla zachowania prywatności - od wejścia nie ma prawie żadnych okien. Dom broni mieszkańców przed intruzami nie "otwierając się". Wzdłuż dwóch północnych ścian narożnika wejściowego skoncentrowane są funkcje techniczne (spiżarnia, garderoba, toaleta , pralnia, kotłownia) . Część główną domu i parteru stanowią salon ( w części wysoki na dwie kondygnacje) z jadalnią oraz otwartą kuchnią. Przy części technicznej, od strony ogrodu, zlokalizowane są: pokój z łazienką dla gości oraz siłownia Z każdego pokoju jest możliwość zrobienia wyjścia na ogród. Przewidziany jest również taras przy jadalni. "Zamknięty" od frontu budynek otwiera się na ogród - długą przeszkloną fasadą.

Schody z hallu na parterze wiodą na drugą kondygnację gdzie znajdują się: trzy sypialnie , każda z osobną łazienką i garderobą, oraz gabinet połączony z sypialnią rodziców . Z każdego pokoju oraz z hallu jest wyjście na jeden z trzech tarasów. Bryla domu w kształcie litery T, na którą nałożono i zsunięto do 1/3 wysokości budynku "opaskę" balkonów, przez co podziały tworzą indywidualny charakter fasady ogrodowej. Dominantę stanowi komin od strony elewacji ogrodowej. Projekt domu typ A ma cztery warianty garażu wolnostojącego. Garaże przeznaczone dla samochodów osobowych oraz jako pomieszczenia o funkcji pomocniczej. Są to jednokondygnacyjne budynki ze skośnymi dachami.

Domy typu ADomy typu ADomy typu ADomy typu ADomy typu ADomy typu A
DOMY TYPU A POZOSTAŁE PLAN ZAGOSPODAROWANIA DROGAPOWIATOWA PORTIERNIA ALEJADĘBOWA MIELNO WIERZONKA LASYPAŃSTWOWE POLAUPRAWNE kierunekKoziegłowy kierunekKobylnica